tule meile tiimiliikmeks


kuidas me teeme oma asja

Täpselt nagu mustkunst vajab mustkunstnikku, vajab arendus arendajat. Lõputus koodidžunglis on meie tiim see, kes matšeetega läbi võsa raiub, püüdes jõuda El Doradoni, tõotatud maale, ideaalse koodini. Sa ei leia enam pühendunud inimesi vähemalt mitme meetri kaugusel meie kontorist. Allolevad põhimõtted aitavad meie igapäevatöö maagiat ellu äratada:

 1. võimatu on võimalik

  Võtame tihti ette töid ja projekte, mis tunduvad väga keerukad, kui mitte öelda, võimatud. Meie jaoks ei ole sellist asja! Kõike saab ja kõike teeme! Sellised olukorrad innustavad, arendavad meid ning paitavad meie närvikõdi!
 2. inspireerime üksteist

  Meie tiim koosneb paljudest erineva tausta ning teadmistega andekatest inimestest. Me aitame ning täiendame üksteist pidevalt. Oleme üksteisele eeskujuks ning parimad töösõbrad üldse!
 3. Meil käivad töö ja lõbu käsikäes

  Raske töö vajab korralikku puhkust ning õiget annust huumorit. Neist meil puudus ei ole. Töö ja lõbu käsikäes on meie igapäevame mantra, sest tasakaal on vajalik ning tervislik. Viskame nalja, korraldame pidusid, käime koos sportimas, sööme kooki ja tunneme end hästi.
 4. Teeme seda, mis meile meeldib

  Me ei teeks oma tööd, kui see meile ei meeldiks ja me ei tahaks seda teha iga päev. Nii lihtne ongi. Tegeleme projektidega, mis panevad meil silma särama ja sütitavad meis kirge. Kui kirge pole, pole ka südamega saavutatud tulemusi. See on meie edu saladus!
 5. me armastame uudishimu

  Küsimine ja uudishimu on osa meist. Meile meeldib, kui asjadel on põhjus, selge arusaam ning oleme kõikide osapooltega ühel meelel. Projekti täielik mõistmine, ühine eesmärkide defineerimine on väga oluline osa meie tööprotsessist. Vaid siis saame olla kindlad, et töö, mis teeme, on tulemuslik ning vastab kõikide osapoolte ootustele 100%.
 6. edu võti on efektiivsus ja kvaliteet

  Oleme loomult kaasamõtlejad ning lahenduste väljapakkujad. Meie jaoks on oluline teha ettepanekuid, kui näeme selleks vajadust. Sest nii jõuame kiiremini ja paremini tulemuseni. Kvaliteet ja tõhusus on meie jaoks ühtemoodi olulised.

miks just meie?


01 põnevad projektid

Meie eriilmelised projektid pakuvad Sulle palju väljakutseid ning võimalust rakendada oma täit potentsiaali. Me ei ole kinni ühes ainsas tehnilises lahenduses, läheneme lähtuvalt projekti vajadustest ning sellest, mis meie meeli kõditab!

02 üksteise hoidmine

Me saame omavahel hästi läbi, oleme ausad, abivalmid ning inspireerime üksteist. Omavahelised head suhted on meie jaoks oluline väärtus, mida hoida ning edendada!

03 paindlikkus

Meil puudub kohustus olla igapäevaselt olemas 9st 5ni kontoris, saad ise valida oma tööaega ning -kohta. Sinult ootame lihtsalt proaktiivset ning läbipaistvat info jagamist, koosolekutel-kohtumistel osalemist ja kohusetunnet, et kõik töö saab õigeks ajaks tehtud!

04 kasv ja areng

Meie juures võtad Sina juhtohjad oma erialasel arengul. Valime projekte, mis kõnetavad ja arendavad meid, teeme sisekoolitusi ning kui soovid, saad minna väliskoolitusele. Sina annad meile märku, mis sind innustab ja arendab, meie aitame Sinu arengule kaasa!

05 lisapuhkusepäevad

Sul on võimalik võtta isiklikke tervisepäevi ja alates kolme aasta täitumisest meie seas saad iga-aastaselt lisaks võtta ka terve lisanädala vabaks (lisaks olemasolevale 28 puhkusepäevale).

06 tiimiüritused

Kuigi meie töökoht- ja aeg on paindlikud, väärtustame väga silmastilma kohtumisi ja olemisi. Meil toimuvad regulaarsed tiimikohtumised kontoris, suve- ja talvepäevad on iga-aastased oodatud sündmused, käime erinevaid uusi kohti uudistamas nii Eestis kui ka välismaal!


mida arvavad meie inimesed