meie meeskonna individuaalsed meistrid

Tööajal oleme kvaliteedile pühendunud ja töökad arendajad ning meie eesmärk on pakkuda meie koostööpartneritele kõige paremat kogemust. Kui me aga parasjagu ei tööta, on asjad pisut teisiti. Vaata ka meie salajasi isiksusi!

Siim Sups

project manager / team lead

+372 5662 6316

Helge Lilleorg

project manager / team lead

+372 512 1342

Hiie-Helen Raju

project manager / team lead

+372 5444 0560

Ardo Aednik

CEO

+372 5623 1321

Pärt Erikson

full-stack / CTO

+372 5330 7818

Juhan Valge

back-end
vladislav

Vladislav Stafinjak

full-stack / tech lead

Lauri Uue

tech support

Kuldar Jürma

tech support

Hener Hoop

full-stack / tech lead

Raiko Raidma

back-end

Sander Orav

front-end

Andres Kalle

full-stack

Ivo Klaas

full-stack

Stefan Linde

full-stack

Timo Soiunen

full-stack

Lennar Kivimäe

full-stack

Tanel Marran

full-stack

Hannes Juurma

full-stack

Raimond Kurm

full-stack

Taavi Taivere

full-stack

Marianne Võime

people & culture

+372 5597 5859

Janeli Kurvits

admin & marketing

+372 515 1337

Me oleme osa play & nope alliance'st

Oleme osa PLAY & NOPE Alliance‘st, ühisettevõte, mis õitseb disaini ja tehnoloogia ristumiskohas. Koos NOPE disainiagentuuriga keskendume ettevõtete ümberkujundamisele kogu maailmas.

me teeme asju isemoodi

Täpselt nagu mustkunst vajab mustkunstnikku, vajab arendus arendajat. Lõputus koodidžunglis on meie tiim see, kes matšeetega läbi võsa raiub, püüdes jõuda El Doradoni, tõotatud maale, ideaalse koodini. Sa ei leia enam pühendunud inimesi vähemalt mitme meetri kaugusel meie kontorist.

 1. võimatu on võimalik

  Võtame tihti ette töid ja projekte, mis tunduvad väga keerukad, kui mitte öelda, võimatud. Meie jaoks ei ole sellist asja! Kõike saab ja kõike teeme! Sellised olukorrad innustavad, arendavad meid ning paitavad meie närvikõdi!
 2. inspireerime üksteist

  Meie tiim koosneb paljudest erineva tausta ning teadmistega andekatest inimestest. Me aitame ning täiendame üksteist pidevalt. Oleme üksteisele eeskujuks ning parimad töösõbrad üldse!
 3. Meil käivad töö ja lõbu käsikäes

  Raske töö vajab korralikku puhkust ning õiget annust huumorit. Neist meil puudus ei ole. Töö ja lõbu käsikäes on meie igapäevame mantra, sest tasakaal on vajalik ning tervislik. Viskame nalja, korraldame pidusid, käime koos sportimas, sööme kooki ja tunneme end hästi.
 4. Teeme seda, mis meile meeldib

  Me ei teeks oma tööd, kui see meile ei meeldiks ja me ei tahaks seda teha iga päev. Nii lihtne ongi. Tegeleme projektidega, mis panevad meil silma särama ja sütitavad meis kirge. Kui kirge pole, pole ka südamega saavutatud tulemusi. See on meie edu saladus!
 5. me armastame uudishimu

  Küsimine ja uudishimu on osa meist. Meile meeldib, kui asjadel on põhjus, selge arusaam ning oleme kõikide osapooltega ühel meelel. Projekti täielik mõistmine, ühine eesmärkide defineerimine on väga oluline osa meie tööprotsessist. Vaid siis saame olla kindlad, et töö, mis teeme, on tulemuslik ning vastab kõikide osapoolte ootustele 100%.
 6. edu võti on efektiivsus ja kvaliteet

  Oleme loomult kaasamõtlejad ning lahenduste väljapakkujad. Meie jaoks on oluline teha ettepanekuid, kui näeme selleks vajadust. Sest nii jõuame kiiremini ja paremini tulemuseni. Kvaliteet ja tõhusus on meie jaoks ühtemoodi olulised.