veebileht ning majajuht uue põlvkonna ostukeskusele

TEENUSED

HTML & CSS, Typescript/JavaScript, PHP, MySQL, WordPress theme, projektijuhtimine

Tiim

Keijo Kraus (Velvet) disain
Sander Orav front-end
Pärt Erikson back-end
Daniel Sepp full-stack
Marianne Võime PM
Ege Tarenõmm PO

Külasta veebilehte

Taustainfo

2018. aasta sügisel avati Tallinnas uus kaubandus- ning meelelahutuskeskus T1 Mall of Tallinn. Keskuse tõmbenumbriks on aprillis 2019 avatud hoone katusel asuv vaateratas, mis laiub 130 meetrit üle merepinna pakkudes linnale veel seninägematuid vaateid. T1 on uus transpordisõlm, hõlmates enda alla hiiglasliku meelelahutusala, teaduskeskuse, kino, mitmekümned poed, kohvikud uute brändide ja toodetega ning täiesti eraldi restoranide ala. T1 Mall of Tallinn on pealinna uus maamärk!

Väljakutse

Projekti eesmärk oli luua silmapaistev uue generatsiooni veebileht erinevate uudsete funktsionaalsustega, mida seni ei ole antud turul nähtud. Meie teine, kuid mitte vähemtähtsam eesmärk projektis, oli luua interaktiivne majajuht, mis aitaks külalistel keskuses paremini orienteeruda ning jagaks neile erinevat informatsiooni alates meelelahutusest, pakutavatest brändidest kuni ühistranspordivõimaluste ja keskuse erinevate pakkumisteni välja.

T1 Mall of Tallinn on disaininud Itaalia arhitekt Antonio Lavieri ning ehituse teostas AS Merko Ehitus Eesti.

MVP keskuse avamiseks

Kuna projekti tegemiseks oli meil aega vaid kaheksa nädalat, otsustasime üheskoos disaineriga Velvetist ning tootejuhiga T1st panna kokku nö minimaalse vajamineva toote nõudmised ehk MVP (most viable product). Keskuse avamiseks, 8. novembriks 2018, oli meil ette näidata funktsionaalne ja hästi toimiv veebileht, nii desktop kui ka mobiilse vaatega, üheskoos puutetundlikule ekraanile mõeldud majajuhiga.

Pidev protsess

Järgnevatel kuudel lisasime mitmed uued funktsionaalsused ja tegime jooksvaid parendusi. Külastajad saavad keskuse veebilehel kui ka majajuhis tutvuda kinokavaga, ühistranspordi ajagraafikuga, otsida poode ja teenusepakkujaid brändi järgi ning palju veel.

Saad otsida ja sirvida ca 200 rentnikku kategooria ning brändi alusel.
Igal poel ja teenusepakkujal on oma alamleht, mida nad saavad ise hallata.
Plaanid tulla autoga? Sa saad reaalajas veebist vaadata, millises parklas palju vabu kohti on ning milline parkimiskorrus on Sinu sihtkohale kõige lähem.
Keskuse lahendused on mitmes mõttes jätkusuutlikud. Näiteks toetatakse ühistranspordi kasutamist, et jõuda keskusesse ning sealt ka edasi liikuda.
Leia sobiv bränd

Sirvi, otsi ning loe lähemalt erinevate brändide kohta, mida keskuse poed, restoranid ja teenusepakkujad pakuvad.

tark otsing

Sel korral ei piisanud vaid veebilehel esinevate märksõnade otsingu tulemustest. Iga keskuse rentnik saab määrata oma otsingu indeksi. Näiteks, kui otsid märksõna “kikilips” , kuvab otsingu tulemused Sulle kõik poed, mis seda toodet pakuvad.

üritused

Külastajal on võimalus tutvuda kõikide keskuses toimuvate üritustega nii veebilehel kui ka majajuhis.

sisuhaldus rentnikele

Keskuse ca 200 rentnikut saavad hallata oma restorani, poe või teenuse alamlehte (moderaatori pilgu all, muidugi). See annab neile võimaluse lisada infot oma eri-, soodus- ja päevapakkumiste kohta ise, ilma T1 veebilehe haldaja sisulise sekkumiseta! Täiendused on nähtavad nii veebilehel kui ka majajuhis.

kohale saamine

Keskuse külastaja saab planeerida oma külastust ning ühistranspordiga liikumist kergesti Google Maps integratsiooni ning eraldi ühistranspordi ajagraafiku abiga.

murevaba parkimine

Plaanid tulla autoga? Pole probleemi. Sa saad reaalajas veebist vaadata, millises parklas palju vabu kohti on ning milline parkimiskorrus on Sinu sihtkohale kõige lähem. Mugav ja kiire!

A-st B-ni

Keskuse majajuht võimaldab kõigil külalistel vaadata täpselt, kuidas saab keskuse ühest kohast teise. Ava kaart, otsi üles soovitud sihtpunkt ning kliki “Näita teekonda”. Voilà!

Ja projekt jätkub…

Nii nagu kõigi suurte ja ägedate projektidega, vajavad need pidevat arengut! T1 Mall of Tallinn kontseptsioon on futuristlik ja väga uuendusmeelne, seega kindlasti näeme tulevikus veel mitmeid uusi ja ägedaid täiendusi!