meie meeskonna individuaalsed meistrid

Tööajal oleme kvaliteedile pühendunud ja töökad arendajad ning meie eesmärk on pakkuda meie koostööpartneritele kõige paremat kogemust. Kui me aga parasjagu ei tööta, on asjad pisut teisiti. Vaata ka meie salajasi isiksusi!

Lauri Kadajane

projektijuht

+372 5804 8471

Siim Sups

projektijuht

+372 5662 6316

Ardo Aednik

projektijuht / CEO

+372 5623 1321

Pärt Erikson

full-stack / CTO

+372 5330 7818

Mihkel Eidast

arhitekt

Laura Sööt

kontorininja

Juhan Valge

back-end
vladislav

Vladislav Stafinjak

full-stack

Lauri Uue

tech support

Raiko Raidma

back-end

Sander Orav

front-end

Hener Hoop

full-stack

Andres Kalle

full-stack

Ivo Klaas

full-stack

Lauri Rannu

front-end

Timo Soiunen

full-stack

Lennar Kivimäe

full-stack

Eliise Visk

full-stack

Tanel Marran

front-end

Marianne Võime

kommunikatsioon&personal

me teeme asju isemoodi

Täpselt nagu mustkunst vajab mustkunstnikku, vajab arendus arendajat. Lõputus koodidžunglis on meie tiim see, kes matšeetega läbi võsa raiub, püüdes jõuda El Doradoni, tõotatud maale, ideaalse koodini. Sa ei leia enam pühendunud inimesi vähemalt mitme meetri kaugusel meie kontorist.


 1. võimatu on võimalik

  Võtame tihti ette töid ja projekte, mis tunduvad väga keerukad, kui mitte öelda, võimatud. Meie jaoks ei ole sellist asja! Kõike saab ja kõike teeme! Sellised olukorrad innustavad, arendavad meid ning paitavad meie närvikõdi!

 2. inspireerime üksteist

  Meie tiim koosneb paljudest erineva tausta ning teadmistega andekatest inimestest. Me aitame ning täiendame üksteist pidevalt. Oleme üksteisele eeskujuks ning parimad töösõbrad üldse!

 3. Meil käivad töö ja lõbu käsikäes

  Raske töö vajab korralikku puhkust ning õiget annust huumorit. Neist meil puudus ei ole. Töö ja lõbu käsikäes on meie igapäevame mantra, sest tasakaal on vajalik ning tervislik. Viskame nalja, korraldame pidusid, käime koos sportimas, sööme kooki ja tunneme end hästi.

 4. Teeme seda, mis meile meeldib

  Me ei teeks oma tööd, kui see meile ei meeldiks ja me ei tahaks seda teha iga päev. Nii lihtne ongi. Tegeleme projektidega, mis panevad meil silma särama ja sütitavad meis kirge. Kui kirge pole, pole ka südamega saavutatud tulemusi. See on meie edu saladus!

 5. me armastame uudishimu

  Küsimine ja uudishimu on osa meist. Meile meeldib, kui asjadel on põhjus, selge arusaam ning oleme kõikide osapooltega ühel meelel. Projekti täielik mõistmine, ühine eesmärkide defineerimine on väga oluline osa meie tööprotsessist. Vaid siis saame olla kindlad, et töö, mis teeme, on tulemuslik ning vastab kõikide osapoolte ootustele 100%.

 6. edu võti on efektiivsus ja kvaliteet

  Oleme loomult kaasamõtlejad ning lahenduste väljapakkujad. Meie jaoks on oluline teha ettepanekuid, kui näeme selleks vajadust. Sest nii jõuame kiiremini ja paremini tulemuseni. Kvaliteet ja tõhusus on meie jaoks ühtemoodi olulised.