tutor.id veebirakendus: stressivaba õpetamine

TEENUSED

HTML & CSS, TypeScript/JavaScript, Project management, Business Analysis, UX/UI design

MEESKOND

Kaupo Kõrv (Haiku) ui design
Nele Erikson (NOPE) ux design
Pärt Erikson front-end
Ardo Aednik front-end
Tair Vaher back-end
Ardo Aednik PM
Karen Roosileht PO

proovi rakendust

Taust

2016. aastal pöördus klient meie poole ideega, millel oli suur visioon ning missioon: aidata õpetajatel saavutada edu eraõppes. Probleem oli tegelikult üsna murettekitav: on olemas suur hulk õpetajaid, kes töötasid kahel kohal, et ots-otsaga kokku tulla. Luues neile võimaluse teenida oma valdkonnas rohkem, aitab Tutor.id kindlasti seda probleemi lahendada.

Väljakutse

Eesmärk oli õpetajatele luua võimas tööriist, mille kaudu saaks kokku leppida kohtumisi, vastu võtta makseid ning automatiseerida turundusprotsessi. Rakendus pidi olema kiire, usaldusväärne ning lihtne kasutada, seda nii õpetajatele kui ka õpilastele.

See oli meie võimalus teha maailm paremaks kohaks!

Publish your availability and receive lesson requests. Accept with a single click.

Protsess

Koostöös meie tarkvaraarendaja ning kliendipoolse tootejuhiga, alustasime kõigepealt toote väljanägemise paikapanemisega.

Analüüsisime vajadusi ning sellest lähtuvalt valisime parima vajaliku tehnoloogilise lahenduse. Kuigi meil oli eelnev mõningane kogemus Angular rakenduste ehitamiseks, otsustasime kasutada Aureliat, millel on vinge renderdamiskiirus ning tõhus mälukasutus rikkaliku põhituuma võimekusega. See võimaldas meil õppida ka midagi uut!

4 kuud hiljem oli meil toote esialgne versioon valmis, kuid see ei leidnud palju aktiivset kasutust. Siiski sai klient selle najalt koguda lõpp-kasutajatelt tagasisidet ning pakkuda välja uuendis järgmise tööetapi jaoks.

Töö jätkus järgmised 9 kuud, kuni meil olid kaetud kõik vajadused rakenduse igapäevaseks kasutamiseks. Sellest hetkest alates oli linnuke valmis pesast lahkuma! Tänaseks on klient oma tiimi kasvatanud ning nad täiendavad toodet jätkuvalt.

Tagasiside kliendilt

It has been an absolute pleasure to work with gotoAndPlay. They are everything we were looking for in a collaboration: friendly, professional and fast. We are very happy with the quality of their front-end implementation, not to mention they were also willing to adopt new technologies specially for our project! We are positively impressed – totally recommend!

Karen Roosileht
Founder of Tutor.id
Online platform for sharing materials and feedback before and after the class
Avalik profiil

koosta oma professionaalne profiil ning jaga seda oma võrgustikuga! Sinu Tutor.id profiil on sinu online visiitkaart ja rohkemgi veel!

Broneerimine

mitte kunagi enam ei ole sul vaja raisata aega, et leida mõlemale osapoolele sobivaim aeg kohtumiseks. Pane kirja ajad, millal sina oled vaba, ning lase õpilastel broneerida selle alusel neile parim aeg tunni õppe läbiviimiseks

Paindlik hind

lisa soodustusi vähempopulaarsematele aegadele Sinu kalendris või määra lisatasu Sulle ebasoodsatele kellaaegadele. Saad pakkuda ka erihinda, kui näiteks tund toimub Sinu kodus!

Turvalised maksed

vali ettemakse enne tunni broneerimist ning saad olla oma tasus kindel! Ära muretse, ka sularaha võimalus jääb. Sellisel juhul me lihtsalt tuletame Sinu õpilastele meelde Sulle ikka tunni eest tasuda!

Tundide ajalugu

märgi tundides osalemised, küsi tagasisidet, tee märkmeid ja valmista oma tund ette kõige lihtsamal viisil, mida eales näinud oled. Lihtne ning kiire

Raamatupidamine

sul on selge ülevaade oma sissetulekutest.

Tulemus

Kui tootel on väga kirglik tootejuht, on see väga soodne tegur toote õnnestumisele. Aastaga ehitasime üles toote, mis aitab õpetajatel nädalas kokku hoida kuni seitse tundi ning tõsta sissetulekute hulka kuni 30%!