Auhinnatud veebileht 21. sajandi kodule

TEENUSED

HTML & CSS, TypeScript/JavaScript, PHP, WordPress theme, Project management

MEESKOND

Mihkel Eidast front-end
Simo Sulev front-end
Pärt Erikson back-end
Oliver Oberg design
Hannes Unt AD
Kristel-Maria Kadajane PM
Laura-Maria Freiberg PO

Visit website

New Yorgi tööstusarhitektuurist inspireerituna läbis ajalooline Volta tehasehoone modernse uuenduskuuri, kombineerides industriaalset välisarhitektuuri ajatult stiilse siseviimistlusega. Läbi viie korruse kõrguvad kaela painutavalt kõrgete lagede ja maast laeni akendega šikid loftid. Hoones on topeltkõrgusega fuajee, majasisene parkimine ning katuseterassid.

Kliendil, Eesti juhtival kinnisvaraarendajal, olid seatud väga kõrged ootused, milline peab olema Volta Loftide arenduse veebileht.

Kombineerides kõrgkvaliteetse loovvool brändingu ning 2ood veebidisaini, arendasime silmipimestava veebikogemuse kõigile koduotsijatele. See võttis meilt peaaegu kaks kuud (ja kaks täiskohaga arendajat), et saavutada tulemus, millega me kõik rahul olime. Pidime kompama mitmeid oma piire, et saavutada ideaalne tulemus arvestades ühtaegu nii disaini kui ka veebi jõudlust.

Timelessly stylish living in a historical factory building. Inpired by the industrial architecture of New york.

Auhinnad:

Tagasiside kliendilt

Kliendina on meil väga kõrged ootused ning gotoAndPlay puhul me teame, et isegi meie kõige metsikumad ideed saavad reaalsuseks. “Ei” on sõna, mis lihtsalt ei kuulu nende sõnavarasse. Väga soovitan neid ja mitte vaid nende oskuste, vaid sihikindluse, täpsuse ning abistava iseloomu tõttu. Enam paremaks minna ei saa!

Maarja-Linda Taur
Ending Endoveri turundusjuht