USS Security veebileht

TEENUSED

HTML & CSS, JavaScript, PHP, MySQL, Project management, Business Analysis

MEESKOND

Nele Erikson (NOPE) design
Simo Sulev front-end
Pärt Erikson back-end
Kristel-Maria Kadajane PM

Visit website

Taust

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma. Nad kuuluvad USS Gruppi, mis lisaks turvateenuste pakkumisele hooldab ja haldab kinnisvara, paigaldab automaatikasüsteeme ja ehitab välja nutikodulahendusi.

USS Security hoiab oma klientide meelerahu juba aastast 2000 ning nende meeskonna kogemus ulatub Eesti turvaturu tormilistesse algusaegadesse 1990ndatel aastatel. Tänane turvaturg erineb toonasest tänu tehnoloogiate kiirele arengule olulisel määral. USS Security leiab, et turvatunde loomine ja tagamine praeguses maailmas seisneb just kogemuste ja arenevate tehnoloogiate nutikas koosrakendamises. Sellega me igapäevaselt tegelemegi.

Koostöös NOPE Creative disaini agentuuriga sündis väga loogiline ja intuitiivne veebileht, mis andis kliendile lõpmatul hulgal võimalusi kõneleda oma sihtrühmaga.

Kõik blogi postitused, uudised ja vormid avanevad sisu peale, niiviisi on kontekst selgem.
Super lihtne kõikide teenuste ülevaade võimaldab kliendil kiirelt aru saada millised teenused on hädavajalikud ja klient saab ehitada endale täpselt sellise turvateenuse nagu vaja.

Sinu isikliku teenuse võrdlemine ja koostamine

Väga lihtne ülevaade kõigist erinevatest võimalustest ja pakettidest võimaldab kasutajal kiirelt aru saada millised omadused on kõige olulisemad. Nii saab lihtsalt endale sobiva paketi koostamist alustada, kasutades kalkulaatorit, mille me koostöös kliendiga välja töötasime.

Lisaks erakliendi veebilehele lõime ka USS turvateenuste tellimise keskkonna võimalusega koheselt sõlmida ka leping (meie e-teenuste abil).
Koostöös Krediidiinfo andmebaasiga, mis analüüsib kliendi võlgu ja maksekäitumist, on võimalik analüüsida järelmaksu võimalusi.

Leidsid, et sind huvitaks samuti turvateenused?

 

Külasta USS Security veebilehte