meie peamine fookus


veebirakendused
me armastame veebirakendusi

Tänapäevased veebilahendused võimaldavad meil pakkuda erinevaid lahendusi Sinu ideedele ja eesmärkidele, olgu see lõpp-kasutajale suunatud rakendus või soov oma äriprotsesse automatiseerida.

veebilehed
me loome vingeid veebilehti

Meie jaoks ei ole WordPress “lihtsalt järgmine blogi seinal”. See on tegelikult väga võimekas tööriist sisuhalduseks. Olgu see lihtne veebileht, e-pood või e-äri, me saame selle Sulle teha kiireks nagu välk ning see saab olema kõige lihtsam asi, mida oled kunagi kasutanud.

MVP
me testime idee prototüübiga

Sul on mõte? Meil on lahendus! Üheskoos saame planeerida, disainida ning panna kokku minimaalse elujõulise toote (ehk MVP – minimal viable product) ja laseme sihtrühmal otsustada, kas see mõte on seda väärt. Nii saad tegelikult teada, kas su äri hakkab tööle


meie sammud tulemuseni

Oleme väike ja tragi tiim, kes koostöös kliendiga töötab suurte ideede kallal. Oleme tulemustele orienteeritud esimesest päevast


01 Tutvumine

Kaardistame kliendi visiooni ja vajadused, valime välja vajalikud protsessid, tiimi ning tehnoloogiad. Mõnikord töötame kõrvuti kliendi arendustiimiga.

02 Uurimine

Paneme kokku tiimi meistritest arendajatest ja parimatest ekspertidest. Klient ühineb tiimiga, et mõistaksime sügavuti tema äri vajadusi ning oskaksime mõtestada eesmärke.

03 Planeerimine

Sisend, mis saame esmakohtumise ning uurimise faasis, on meie teekonna põhjanael. Vastavalt sellele me koostame strateegilise plaani, et jõuda soovitud tulemuseni.

04 Loomine ja testimine

Sprint sprindi järel esitleme kliendile käega katsutavaid tulemusi, mis aitavad meil jõuda lõpptulemuseni. Töö kvalitatiivne ning kvantitatiivne testimine on meie edukuse kõige suurem mõõdupuu.

05 Lansseerimine

Alles pärast hoolikalt loodud toodet lansseerime selle lõpp-kasutajatele ning alustame andmete kogumist ja analüüsi. Selles etapis hakkame planeerima meie järgmist lansseerimist!

06 Klienditugi

Pärast toote lansseerimist võtab meie klienditoetiim üle vastutuse, et kõik toimiks sama valatult ka edaspidi!


me usume teadmiste jagamisesse

Leiame, et me saame ise kõige paremini areneda, kui me suudame isiklikke kogemusi üksteisega jagada. Meil on paigas põhjalik koodi kontrollimise mehhanism, kus kood ei jõua päriselt kasutusse, kui seda pole teine arendaja üle vaadanud. See aitab meil näha ülesannet teisest vaatenurgast ning me saame pidevalt areneda, jagada teadmisi, põrgatada mõtteid ja viia läbi lahendustele ajurünnakuid. Mõnes mõttes oleme üksteisele mentorid.me oleme uhked oma klientide üle

Koostöö on meie jaoks väga oluline väärtus, sest see on meie töösuhte üks põhialuseid. See on justkui tingimusteta pühendumus saavutamaks ühine eesmärk. Meie arvamused tuginevad aastatepikkusele kogemusele ja sadade erinevate projektide lansseerimisele. Projektid, mida me ette ei võta, näitavad sama palju meie eelistusi, kui need, mida ette võtame.loe meie seiklustest


2011

Vajadusest sündinud algus

gotoAndPlay algas vajadusest meie tehnoloogia armastust Flashi arendusse suunata. Jep, sa lugesid seda õigesti. Peagi sai selgeks, et kaasaegsema tehnoloogiaga töötamine – HTML5 ja WebGL – oli tegelik võti innovatiivsuse ja pühendumise suunas.

2012

Tiim kasvab

Otsustasime, et on aeg luua oma enda majasisene disainitiim. Alustasime ka koostööd Tartu Kutsehariduskeskusega pakkudes võimalust noortel meie juures praktika läbida.

Esimene suur projekt

Ilmselt kõige tähtsam projekt sel aastal oli koostöö ühe startupi raames, et luua BrainPoker – mälumäng, millest aastal 2016 ka populaarne telemäng sai.

2013

Esimene suurklient

Leidsime Elioni ja Elion leidis meid. 2013 märgib meie eduka partnerluse algust. Tänapäeval toimetavad nad juba Telia nime all.

Me saime endale play.ee

Meil õnnestus pärast tõsiseid pingutusi registreerida enda nimele play.ee domeen. Sellele ihusid hammast väga mitmed suured ja mõjukad ettevõtted.

2014

Tiim kasvab

Otsustasime, et on aeg pakkuda projektidele põhjalikumat kliendituge. Sellega oli meid kokku juba 5!

Kolisime uude kontorisse

Häid arendajaid mahub ühte väikesesse kontorisse palju, kuid mugavaks koodimiseks võiks veidi rohkem põrandapinda olla. Meie uus kontori oli vanast vaid mõne kvartali kaugusel, uues ja moodsas kontorihoones.

2015

NOPE Creative sünd

Meil oli suurepärane võimalus panna õlg alla Tartu kõige lahedama disainistuudio asutamisele. NOPE jagab meiega kontoriruume kus igapäevaselt teeme koos põnevaid asju. Meil justkui on nüüd väike õde.

Maailmavallutus

Alustasime koostööd ühe Ameerika Ühendriikides tegutseva uudistega toimetava startupiga, mis sai peagi päris populaarseks.

2016

Tiiim kasvab endiselt

Laiendasime oma arendusetiimi kahe inimese võrra. Laiendasime ühtlasi ka pisut kontoripinda, võttes kasutusele kõrvalruumi. Sellega eraldasime ka tööala ja puhkeala, et üksteist vähem segada.

2017

Auhinnasadu

Me otsustasime, et on paras aeg saada mõned auhinnad. Esimesena saime Gaselli auhinna, mida antakse arenevatele ettevõtetele, kes on suutnud säilitada kiire kasvu. Meie panust märgati ka Telia uue veebi lansseerimisel. See sai hõbeda! Väga vahva!

Mängulisust!

Kuna üsna sageli arvatakse, et me teeme gotoAndPlays mänge, otsustasime selles suunas pisut laiendada ja tegime paar lihtsat mängukest. Tegime iseenda Kuldvillaku, mida saame pidudel grupitegevusena rakendada ning aasta lõpus valmis ka vahva ussimäng, mille saatsime oma sõpradele jõulukaardina.

2018

Meie päris oma kontorihoone

Kolisime lõpuks päris oma kontorihoonesse. Rohkem ruumi, rohkem remondimüra ja saime isegi tasuta kassi kaasa!

Auhinnasadu jätkub

Me saime veel ühe Gaselli auhinna ning üks meie projekt sai erilisena mainitud awwwards keskkonnas, kulla Kuldmuna 2018 disainikonkurssilt ja “Site of the day” mainekalt CSS design awards keskkonnalt.

2019

Siseriiklik laienemine

Koguni 4 värske tiimiliikme lisandumise tõttu ei mahtunud me enam kõik Tartusse ära ning alustasime Tallinna suunas laienemist.

Odessa ööd

Tegime koos läbi meie kõige esimese suure seikluse! Nädal aega oli Kiyvsky rajoonis üks hotell muundunud gotoAndPlay välikontoriks.

2020

KASVAMINE

Sel aastal oli meil rekordiliselt 6 praktikanti, kolm nendest edutati ka täiskohaga kolleegiks! Meid on juba 20!

PEITMINE

Meil on õnneks kodust üsna lihtne tööd teha, seega me valimise peaasjalikult kaugtöö põhjustatuna globaalsest pandeemiast. Me võtsime veidi aega, et koostada ja käivitada playandnope.com ning kasutame ka iga võimalust kontoris kohtumiseks kui see on piisavalt turvaline.

2021

Toimetame selle kallal

Meil läheb päris kenasti, tänan küsimast